POP kõnekaart

POP kõnekaart on pere noorimatele liikmetele mõeldud kõnekaart, millega ema-isa ja sõpradega suhelda. 

POP kõnekaardi eeliseks on ootamatult suurte telefoniarvete vältimine – kõnekaardi kasutamiseks tuleb sellele juba eelnevalt kõneaega laadida ja kulutada saab vaid nii palju kui sellele kõneaega laetud on.

POP kõnekaardiga saab kasutada kõiki vajalikumaid EMT teenuseid. Saab helistada Eestis ja välismaal, saab saata SMS-e ja MMS-e, saab oma numbrit näidata või peita, saab kõnesid suunata ja saab Internetis surfata.

POPi kasutamiseks tuleb soetada POP stardikas, leida selle seest SIM-kaart ja see oma mobiili pista. Nii lihtne see ongi!

POP kõnekaardi saad osta EMT e-poest, EMT või Elioni esindustes või erinevate edasimüüjate käest.
 

 

EMT klientidele alanevad roamingteenuste hinnad Euroopa Majandusühenduse riikides

Vastavalt muudatustele Euroopa Parlamendi ja Nõukogu roamingumääruses on alates 01.07.2014 EMT klientidele Euroopa majanduspiirkonna (EEA) riikide piires väljuva kõne hind 0,228 eurot minut (koos käibemaksuga) ja vastuvõetava kõne hind 0,06 eurot minut (koos käibemaksuga).

Soodustused:
Kuna operaatoril on võimalik pakkuda kehtestatud määrusest soodsamaid tingimusi, säilitab Super/Simpel/POP klientidele tasuta vastuvõetava kõne Lätis LMT ja Leedus Omniteli võrgus ning pakub Soomes Sonera võrgus iga vastuvõetava kõne esimest minutit tasuta. Sõnumi hinnaks on alates 1.juulist 0,072 eurot (käibemaksuga).

Interneti päevalaed:
Internetile kehtivad Super/Simpel/POP kliendile alates 1. juulist Balti- ja Skandinaavia maades päevalagi 2,94 eurot 100 MB ning teistes Euroopa tsooni riikides 5,75 eurot 100 MB eest.

EEA riigid:
Austria, Belgia, Bulgaaria, Gibraltar, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Luxembourg, Läti, Malta, Monaco, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, San Marino, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari, Vatikan, Prantsuse Guajaana, Martiguesi, Guadeloupe ja Reunioni saar ning Kanaari, Assoori ja Madeira saared.

Teised riigid:
Teistes riikides toimub teenuste tasustamine vastavalt EMT üldisele roamingu hinnakirjale. Simpel/Super/POP soovitab tutvuda sihtriigi roaming-hindadega kindlasti alati enne reisileminekut kodulehel või EMT Travel äpi vahendusel.

 

POP kõnekaardiga suhtlemine lähivälismaal nüüd soodsam

Nüüd võib reisides julgelt telefoni sees hoida, sest alates 28.12.2011 kehtivad kõigile POP kõnekaardi klientidele järgnevad soodustused:

 • Soomes - kõnedele vastamine Sonera võrgus 1. minut tasuta;
 • Lätis - kõnedele vastamine LMT võrgus tasuta;
 • Leedus - kõnedele vastamine Omniteli võrgus tasuta.

POPi  esmakordne kasutuselevõtt

POP stardika seest leiad SIM-kaardi, mis lülitab Su mobiiltelefoni EMT võrku. Helistamiseks ja kõigi muude teenuste kasutamiseks tuleb POP SIM-kaart telefoni paigaldada ning aktiveerida.

Toimi nii: 

 • Paigalda SIM-kaart mobiiltelefoni
 • Lülita mobiil sisse ja sisesta esialgne PIN-kood 0000 ning vajuta OK
 • Oota, kuni ekraanile ilmub võrgutunnus POP

Esimese väljuva kõne või SMSiga aktiveerid oma POPi ja sellest hetkest algab kasutusaja arvestus. Stardikas sisalduv kõneaeg on juba laetud Sinu POPile. 

POPi kasutusaeg: 6 + 1 reegel

POP kõnekaardi mobiilinumber püsib aktiivne 6 kuud pärast viimast vähemalt 3 eurost laadimist. Kui 6 kuu (180 päeva) jooksul ei laeta POPile korraga vähemalt  3 euro ulatuses kõneaega, siis helistamise ja teiste tasuliste teenuste kasutamise võimalus ajutiselt suletakse. Järgneva 1 kuu (30 päeva) jooksul saab ainult kõnesid ja sõnumeid vastu võtta. Kui selle aja jooksul POPile vähemalt  3 euro eest kõneaega juurde ei laeta, suletakse POP lõplikult.  POPi sulgemisel kaotab klient telefoninumbri ja ka kasutamata kõneaja. POPi uuesti kasutamiseks tuleb osta  uus POP stardikomplekt. 

POPi laadimine

POP kõnekaardiga saab helistada ja muid teenuseid kasutada seni, kuni POPil jätkub kõneaega. Kui kõneaega saab otsa, saab POPiga jätkuvalt kõnesid vastu võtta ja kohale jõuavad ka sõnumid. Et jälle välja helistada või sõnumeid saata, tuleb POPile  kõneaega juurde laadida. 

POPi kõneajajäägi päring

Soovi korral saab POPi kasutaja igal ajal uurida, kui palju tema POPil hetkel kõneaega on. Selleks tuleb valida POP mobiili klaviatuurilt teenuskood *143# ja helistada. Vastuseks saabub POPile mõne hetkega SMS, kus on kirjas kõneaja jääk ja kehtivusaeg.

Suunamine

POP kõnekaardi aktiveerimistähtaeg

Kõned välismaal

Helistamine välismaale

 

POP stardikomplekt (sisaldab 2,95 € eest kõneaega) 2,95
POP numbri vormistamine MinuEMT lepinguliseks teenuspaketiks 3,83

 

POP tavahinnad

Kõneminut EMT võrku  0,1003
Kõneminut Lühivalik perele teenusega 0,1135
Kõneminut teistesse mobiili- ja tavatelefoni võrkudesse 0,1655
SMS 0,0543
MMS (maht 100KB/1MMS sõnum) 0,2499

 

POP liin

Laadimine EMT lepinguliselt mobiililt 10 €
Tasuta kõned POP-ilt laadijale 6 tundi
Tasuta kõned POP-ilt POP-ile 6 tundi
Tasuta SMS-id POP-ilt POP-ile 100 tk

Tasuta kõnedeks tuleb POP-iga helistada lühinumbrile 1336, kust kõne suundub automaatselt edasi viimati laadimise teostanud EMT kliendi numbrile. Kõneaega saab kasutada 30 päeva jooksul laadimise hetkest.

 

POP 10 pakett

Laadimine 10 €
Tasuta kõned POP-ilt POP-ile* 6 tundi
Tasuta SMS-id POP-ilt POP-ile 100 tk

* Kõneaega saab kasutada 30 päeva jooksul laadimise hetkest. Mitmekordsel 10 € laadimisel tasuta kõneaja tunnid liidetakse aga tasuta kõneaja kasutamiseks on endiselt aega 30 päeva. Tasuta kõneaja lõppemisel või puudumisel kehtib helistamisel POP-iga teistele POP kõnekaartidele tavaline EMT võrgusisese kõne hind.

 

POP 360 pakett

Laadimine/Aastatasu * 36 €
Paketitasus sisalduvad igakuised tasuta kõned 30 min
Paketitasus sisalduvad igakuised tasuta sõnumid (SMS ja MMS) 5 tk
Paketitasus sisalduv igakuine tasuta andmemaht 30 MB
Tasuta kõned sõbrakõnede numbrile* piiramatult
Kõneminuti hind peale paketitasus sisalduvate tasuta kõnede kasutamist 0,05 €
SMS-i/MMS-i hind peale paketitasus sisalduvate tasuta kõnede kasutamist 0,084 €

* Aastatasu laadimine ei kajastu kõneaja kontol
** Kõneaega saab kasutada 30 päeva jooksul laadimise hetkest. Mitmekordsel 10 € laadimisel tasuta kõneaja tunnid liidetakse aga tasuta kõneaja kasutamiseks on endiselt aega 30 päeva. Tasuta kõneaja lõppemisel või puudumisel kehtib helistamisel POPiga teistele POP kõnekaartidele tavaline EMT võrgusisese kõne hind.

 

Internet

   
Kuutasuta EMT internet (1 MB)* 2,55
EMT Internet 250 MB 30 päevaks 1
EMT Internet 1 GB 30 päevaks 2
EMT Internet 3 GB 30 päevaks 3,99
EMT Internet 5 GB 30 päevaks 5
EMT Internet 10 GB 30 päevaks 8

Vaikimisi kehtib päevalagi 1€ (kuni 200 MB). Pärast 200 MB täitumist päevas piiratakse kiirus 64 kbit/s allalaadimisel ja 32 kbit/s üleslaadimisel. Uue kalendripäeva alguses kiirus taastatakse tavapärasele 10 Mbit/s allalaadimiskiirusele ja üleslaadimiskiirusele 2 Mbit/s.


Saldo/kehtivusaja päring

   
Päring EMT SurfPortis 0,00
Päring EMT iseteeninduses 0,00
Päring teenuskoodiga *143# 0,00

 

Muud teenused

Helistamine välismaal Vt. EMT hinnakiri
Eritasulised numbrid Vt. EMT hinnakiri
Positsioneerimine Vt. EMT hinnakiri
Mobiiliga parkimine Vt. EMT hinnakiri
Videokõned Vt. EMT hinnakiri

Vastuvõetav kõne Läti LMT ja Leedu Omniteli võrgus on TASUTA!
Soome Sonera võrgus on vastuvõetava kõne esimene minut tasuta!

 • Hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
 • Kasutades POP-ga selliseid EMT teenuseid, mida siin hinnakirjas eraldi välja toodud pole, kehtivad EMT hinnakirja hinnad.
 • POP kõnekaardil arvestatakse kõnede kestust 1 minutilise sammuga.
 • Telefant AS ning Top Connect mittegeograafilistele numbritele helistamisel kehtib hind  0,6174 €/min, Global Mobile OÜ ja World Mobile OÜ virtuaaloperaatori numbritele helistamisel minutihind 0,2921 €/min.

 

POP Sõbrakõned – räägi sõbraga ülisoodsalt!

POP kõnekaardiga saad oma sõbraga EMT võrgus rääkida ülisoodsalt – kõigest 0,032 € minut!

POP Sõbrakõned saad tellida ühele EMT võrgus olevale telefoninumbrile. Telli teenus ja määra oma sõbra telefoni number EMT iseteeninduses või Sulle lähimas EMT esinduses. Teenuse esmane tellimine on tasuta, hilisem muutmine maksab 1,60€.

NB - soodushind kehtib ka laadimiseta!

 

POP Liin

Kui POP kõnekaardile laetakse EMT lepinguliselt mobiililt vähemalt 10 € kõneaega käivitab automaatselt POP Liin - POP saab helistada oma laadijale 30 päeva jooksul 6 tundi tasuta.

Tasuta kõnedeks tuleb POPiga helistada lühinumbrile 1336, kust kõne suundub automaatselt edasi viimati laadimise teostanud EMT kliendi numbrile.

 

POP 360 – täielik kulude kontroll!


POP 360 on täiesti uudne kõnekaardilahendus, mis tagab täieliku kontrolli mobiilikulude üle. Vaid 36 € eest on terveks aastaks garanteeritud kõned, SMS-id ja internet ning lapse mobiilikulud on 12 kuud 100% kontrolli all!

 POP 360 pakett sisaldab igas kuus:

 • 30 minutit kõneaega
 • 5 sõnumit (SMS ja MMS)
 • 30 MB internetti
 • Piiramatult tasuta kõnesid sõbranumbrile

 

POP 360 paketi eest tasud ainult üks kord aastas ning paketis sisalduvaid kõnesid, sõnumeid ja internetti saad kasutada iga kuu – 12 kuud järjest. Kui soovid POP 360 paketiga jätkata, siis lae lihtsalt kõnekaardile uus aastatasu 36 eurot.

Kui Sinu laps kasutab mobiilseid teenuseid rohkem kui POP 360 paketis sisalduvad teenuste mahud, saad igas kuus POP-ile raha juurde laadida. Pärast paketis sisalduvate igakuiste teenuste mahtude ära kasutamist on POP 360 hinnad jätkuvalt ülisoodsad: kõneminut vaid 0,05 eurot ja SMS 0,084 eurot.

Eelised on selged!

 • Ööpäevaringselt soodsad kõnede ja sõnumite hinnad kui tasuta igakuised teenuste mahud on ära kasutatud
 • POP 360 kõnekaardi eluiga on tavapärasest pikem ja lubab kõnesid vastu võtta kuni 14 kuud ilma kõneaja juurde laadimise kohustuseta
 • Täiendava 10 euro suuruse laadimise korral on kõned ja SMS-id POP-ilt POP-ile 30. päevaks tasuta
 • Garanteeritud 100% kulude kontroll ja lapse jaoks piisavas mahus teenuseid

Soovitus!
Täida EMT iseteeninduses oma lapse kasutajaandmed. Siis on kindel, et telefoni kadumisel mobiilinumber säilib ning POP 360 paketi kasutus jätkub sealt, kus pooleli jäi. Lisaks hakkab laps koguma EMT kliendistaaži, mis annab talle tulevikus nii soodustusi kui eripakkumisi.

POP 360 hinnaplaani kasutustingimused

EMT tagab sulle kvaliteetse, kiire ja hea hinnaga internetiühenduse ka seal, kuhu tavaline juhtmega internet ei ulatu! Veebilehti saad vaadata nii mobiililt kui arvuti ekraanilt igas linnas, alevis, külas ja talus nii kodus kui ka reisil olles.

Alates 1. oktoobrist 2013 on POP kõnekaartidele andmeside kasutuse ühe kalendripäeva maksimaalne maksumus 1 € (kuni 200 MB). Pärast 200 MB täitumist piiratakse kiirus 64 kbit/s allalaadimisel ja 32 kbit/s üleslaadimisel. Uue kalendripäeva alguses kiirus taastatakse tavapärasele 10 Mbit/s allalaadimiskiirusele ja üleslaadimiskiirusele 2 Mbit/s.

EMT Internet paketid

EMT-l on 2 internetipaketti, mis tagavad kvaliteetse, kiire ja hea hinnaga internetiühenduse:

 • "EMT Internet 250 MB", sisaldab 250 MB andmemahtu 1 € eest ja sobib EMT SurfPort'i (WAP) suurkasutajale ja e-kirjade lugemiseks mobiilis.
 • "EMT Internet 1 GB", sisaldab 1 GB andmemahtu 2 € eest ja sobib EMT SurfPort'i (WAP) suurkasutajale ja e-kirjade lugemiseks mobiilis.
 • "EMT Internet 3 GB", sisaldab 3 GB andmemahtu 3,99 € eest ja võimaldab igapäevast mobiilset e-posti kasutamist ja tõsist surfamist internetis ning on parim lahendus igapäevasele internetikasutajale, võimaldades ka üksikute suuremate failide vastuvõtmist ja edastamist.
 • "EMT Internet 5 GB", sisaldab 5 GB andmemahtu 5 € eest ja võimaldab igapäevast mobiilset e-posti kasutamist ja tõsist surfamist internetis ning on parim lahendus igapäevasele internetikasutajale, võimaldades ka üksikute suuremate failide vastuvõtmist ja edastamist.
 • "EMT Internet 10 GB", sisaldab 10 GB andmemahtu 8 € eest ja võimaldab igapäevast mobiilset e-posti kasutamist ja tõsist surfamist internetis ning on parim lahendus igapäevasele internetikasutajale, võimaldades ka üksikute suuremate failide vastuvõtmist ja edastamist.

Kõikide EMT-i internetipakettide maksimaalne allalaadimiskiirus on 10 Mbit/s ja üleslaadimiskiirus on 2 Mbit/s.

EMT Interneti pakette saab aktiivse staatusega kõnekaardile tellida kõnekaardi ettemaksu jäägi ulatuses saates mobiililt või modemilt SMS-i numbrile 9123.

SMS sisu peab olema vastavalt soovitud andmemahule:
INTERNET 250 - pakett EMT Internet 250 MB
INTERNET 1 - pakett EMT Internet 1 GB
INTERNET 3 - pakett EMT Internet 3 GB
INTERNET 5 - pakett EMT Internet 5 GB
INTERNET 10 - pakett EMT Internet 10 GB

NB! Jälgi, et numbri ees oleks kindlasti „tühik".

Lisaks on võimalik Interneti pakette osta ka kasutades USSD koode.

EMT Interneti pakette saab kõnekaardile tellida kõnekaardi ettemaksu jäägi ulatuses valides mobiililt:
*147*250# - pakett EMT Internet 250 MB
*147*1# - pakett EMT Internet 1 GB
*147*3# - pakett EMT Internet 3 GB
*147*5# - pakett EMT Internet 5 GB
*147*10# - pakett EMT Internet 10 GB

Seejärel küsib telefon tellimuse kinnitust või loobumist, kuvades sellekohase teksti ekraanile.
Tellimiseks:

Vajuta „Vasta",
seejärel vajuta „1"
vajuta „Saada".
NB! Erinevatel telefonidel võivad sõnade „Vasta" ja „Saada" asemel olla teised terminid.

Mõne hetke pärast ilmub telefoni ekraanile tekst „Teenus aktiveeritud" ning saabub kinnitav SMS.

NB! Teenus on täielikult aktiveerunud ja saad seda kasutama hakata peale seda kui selle kohta on saabunud ka kinnitus-SMS.

NB! EMT Interneti pakette saad kasutada tellitud mahu lõppemiseni või 30 päeva möödumiseni viimasest tellimusest. Paketi tellimust saab igal hetkel uuendada ja korrata. Sellisel juhul lisatakse uus andmesidemaht allesolevale ja kasutusaeg pikeneb 30 päeva võrra.

Kui mahupakett täis saab, hakkab kehtima päevalagi.

Kui sa ei ole 30 päeva jooksul viimasest mahupaketi tellimisest oma paketis sisalduvat mahtu ära kasutanud, siis see paketi maht aegub ning saad sellekohase SMS sõnumi.

EMT Interneti kasutamata andmesidemahu jäägi saab teada iseteenindusest või valides *143#. Viimasel juhul saabub info SMS-ga.

Mõningad detailid kõnekaardiga EMT Interneti pakettidega kasutamisel:

 • nimetatud makseviis kehtib kasutades APN-e wap.emt.ee (EMT SurfPort'i APN) ja internet.emt.ee (interneti APN);
 • kasutatava mahu arvestamine toimub 1 KB täpsusega;
 • andmesidepakettide tasus sisalduv andmemaht on kasutamiseks Eestis EMT võrgus;
 • tutvu EMT Interneti täielike kasutamistingimustega

Välismaal andmeside kasutamiseks ei pea üldjuhul muutma ühtegi seadistusparameetrit arvutis ega telefonis. Tuleb vaid alustada valmishäälestatud GPRS ühendust nagu tavaliselt.
Välismaal andmeside kasutamine maksustatakse vastavalt roamingu hinnakirjale.

POP kõnekaardiga saab helistada ja muid teenuseid kasutada seni, kuni POPil jätkub kõneaega. Kui kõneaega saab otsa, saab POPiga jätkuvalt kõnesid vastu võtta ja kohale jõuavad ka sõnumid. Et jälle välja helistada või sõnumeid saata, tuleb POPile  kõneaega juurde laadida. Laadimiseks on 5 võimalust. 
 

POPi laadimine POP kodulehel

Sisesta siia lehele POPi number, mida soovid laadida ja Sind suunatakse edasi vabalt valitud internetipanka makset teostama.  
 

POPi laadimine internetipangas

Sisene oma internetipanka ja kanna sobiv summa  POP kontole. Et kõneaeg laekuks õige lapse POPile, tuleb maksekorraldusele kindlasti märkida Sinu lapse POPi personaalne viitenumber, mis on kirjas POPi SIM-kaardil. Viitenumbri saad teada ka siit.  
 

POP laadimise arvelduskonto numbrid:

Swedbankis EE492200221013409613
SEB Pangas EE711010220021576011
Danske Bankis EE323300333404730009
Krediidipangas EE894204278603685906
Nordea Pangas EE621700017002014715

Ülekanded välismaalt (IBAN BIC/SWIFT)

Swedbank
EE632200221001126348
HABAEE2X

SEB Pank
EE021010052037412007
EEUHEE2X

Danske Bank
EE373300332099660006
FOREEE2X

Krediidipank
EE894204278603685906
EKRDEE22

Nordea Pank
EE371700017000389251
NDEAEE2X


POPi laadimine EMT mobiililt helistades

POP kõnekaarti saab EMT lepingulise kliendina laadida nii, et laetud summa kajastub Sinu järgmise kuu arvel. Laadimiseks tuleb valida teenuskood täpselt sellisel kujul: 1421*laetava POPi telefoninumber*summa ja helistada. Pärast juhiste kuulamist tuleb laadimise kinnituseks valida #. Kõneaja laekumisel saabub POPile teavitav SMS.

NB! Mobiiltelefonilt POPi laadimine käivitab POP Liini!  
 

POPi laadimine EMT esinduses

Kõneaja laadimiseks tuleb öelda teenindajale POP telefoni number, millele soovitakse kõneaega laadida. Tasuda saab nii sularahas kui ka pangakaardiga. Teenustasu laadimisega ei kaasne.  

NB! Seoses esinduste töökoormuse kasvuga ning nende kujunemisega klientide nõustamiskeskusteks muutub kõnekaartide laadimine EMT esindustes alates 11. veebruarist 2013 tasuliseks ja hakkab maksma 1 euro.
 

POPi laadimine Simpel laadimiskaardiga

Kõneaja laadimiseks tuleb osta lähimast kioskist, tanklast või poest Simpeli laadimiskaart ja toimida vastavalt laadimiskaardi tagaküljel esitatud juhistele. (Simpeli laadimiskaardiga laadides ei rakendu POP kõnekaardile Simpeli laadimispakettide soodustused.)

Kõnekaardi laadimine

Viitenumbri päring

Sisesta kõnekaardi number, mille viitenumbrit soovid teada