TeliaSonerast

TeliaSonera pakub võrguühendust ja telekommunikatsiooniteenuseid, mis võimaldavad eraisikutel ja ettevõtetel suhelda lihtsal, tõhusal ja keskkonnasõbralikul viisil. Silmapaistev rahvusvaheline tugevus ja tipptasemel kohalik asjatundlikkus võimaldab meil pakkuda maailmatasemel kliendikogemust Põhjamaadest Nepaalini. Selle koosluse abil rajasime ülikiiret ühendust võimaldava uue põlvkonna kiudoptilise 4G võrgu ning tegime kättesaadavaks 3G ühenduse Mount Everestil.

TeliaSonera pakub teenused Skandinaavias ja Balti riikides, Euraasia arenevatel turgudel, kaasa arvatud Venemaa ja Türgi, ning Hispaanias.

2011. aasta mais võtsime kasutusele ühtse identiteedi, mis iseloomustab kohalike telekommunikatsiooniettevõtete kuuluvust rahvusvahelisse TeliaSonera gruppi. Ühtset sümboolikat nähes tead, et astud uusi ja põnevaid võimalusi pakkuvasse TeliaSonera maailma.

1850. aastal asutatud TeliaSonera on telekommunikatsiooni valdkonna teerajaja, olles üks mobiilside leiutajatest ning GSM mobiilsidetehnoloogia looja. Oleme pühendunud infoühiskonna edendamisele ning pakume oma klientidele pidevalt uusi arenguteid. Vaid vähem kui kahekümne aastaga oleme kasvanud lokaalselt tegutsevast operaatorist Euroopa suuruselt viiendaks telekommunikatsiooniteenuste pakkujaks.

Kanname edasi oma pärandit telekommunikatsiooni valdkonna teerajajana ning investeerime pidevalt võrguarendusse, et nõudluse kasvades tagada jätkuvalt parimat kvaliteeti. Koostöös hankijate ja koostööpartneritega kindlustame teenuste kasutajatele parimad lahendused nii täna kui tulevikus. Pingutame iga päev selle nimel, et pakkuda klientidele parimat kasutuskogemust.

TeliaSoneras tegutseb üle maailma enam kui 26 000 töötajat ja 2010 aastal ulatus grupi käive 106 582 miljoni Rootsi kroonini.
TeliaSonera aktsiad on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi ja Helsingi börsidel.


Karjääri- ja arenguvõimalused

TeliaSonera pakub Sulle võimalust arendada end tulevikku vaatavas ettevõttes, mille tegevusala algab Skandinaaviast, läbib Balti riike ja Lääne-Euroopat ning jõuab üle Euraasia Nepaalini välja. TeliaSonera teenindab iga päev miljoneid kliente kahekümnes riigis.

TeliaSonera loob head võimalused arenguks nii neile, kes soovivad keskenduda kohalikule turule kui ka rahvusvahelist ja mitmekultuurilist keskkonda eelistavatele töötajatele. Sõltumata sellest, kas valid tegutsemiseks kohaliku tasandi või otsustad rahvusvahelise karjääri kasuks, ümbritseb sind tõhusalt toimiv keskkond ning andekad ja kogenud kolleegid, kes hindavad ja väärtustavad Sinu panust.

Meie jaoks ei ole töö pelgalt amet. Seepärast püüame ühendada Sinu sihid ja püüdlused meie ettevõtte eesmärkidega. Teame, et meie ettevõtte peamine väärtus on meie inimesed ning investeerimine töötajatesse on meie edu võti.

Liitudes TeliaSoneraga saad rakendada oma tegutsemistahet ja kujundada oma karjääri. 


Ettevõtte vastutus

Mugavaid ja lihtsaid suhtlusvõimalusi pakkudes panustab TeliaSonera avatud ja digitaalselt sidusa ühiskonna edendamisesse. Meie sihiks on olla eetiline tööandja ja tubli korporatiivne kodanik, toimides veatus kooskõlas rahvusvaheliselt tunnustatud tavade ja eeskirjadega. Ettevõtte vastutus on lahutamatu osa meie äristrateegiast ja töötajate igapäevasest tööst.

Meie visioon on olla maailmatasemel teenusepakkuja ja panustada inimkonna arengusse, luues eraisikutele ja ettevõtetele tegutsemiseks üha paremaid tingimusi. Sellega seoses puutume iga päev kokku oluliste ja konfidentsiaalset lähenemist eeldavate küsimustega. Oleme kaardistanud ettevõtte vastutusega seotud riskid ja võimalused ning käsitleme neid vastavuses kohalike nõudmiste ja reeglitega. Ettevõtte vastutuse rakendamisel lähtume TeliaSonera eetikakoodeksist ja tegevuspõhimõtetest. Oma igapäevases töös lähtuvad kõik TeliaSonera töötajad meie visioonist, väärtustest ja tegutsemismetoodikat määratlevast koodeksist.